Zprostředkujeme vše, co potřebujete

Prodej koncových zařízení, síťových řešení a software

V naší nabídce je kompletní portfolio koncových uživatelských zařízení (počítače, notebooky, tablety, smartphone….) , včetně bohatého příslušenství. Nabídka na trhu je velmi široká. Naším cílem je zákazníkovi vždy nabídnout nejvýhodnější cestu nákupu, podle zákazníkem definovaných potřeb. Dodáváme výrobky předních nadnárodních společností. Plníme dodávky od řady výrobců např. Fujitsu, HP, Samsung a celou řadu dalších. Na výrobky společnosti Fujitsu poskytujeme plný servis (záruční i pozáruční), včetně objednávek náhradních dílů.

Nabízíme rovněž serverové systémy do firemních i domácích prostorů. Koupě a instalace nového serveru se odvijí od Vaši síťové struktury, počtu počítačů v sítí a Vašich požadavků na funkce serveru. Servery se ve firmách nejčastěji využívají pro sdílení datových prostorů, zabezpečení, zálohu či síťové tiskárny.


Prodej HW

Nabízíme koncová zařízení, jako jsou počítače, notebooky, tablety, mobilní telefony, aj. K dodávaným zařízením také nabízíme periferie a příslušenství, jako např. tiskárny, monitory, projektory, aj.

Servery a storage

Nabízíme serverové systémy do firemních i domácích prostorů. Koupě a instalace nového serveru se odvijí od Vaši síťové struktury, počtu počítačů v sítí a Vašich požadavků na funkce serveru. Námi preferovaná platforma je Windows Server do Microsoftu.


Síťová infrastruktura

Síťová infrastruktura zabezpečuje komunikaci jak v rámci firemní sítě (interní komunikace), tak v rámci vnějšího připojení (internet, intranet, extranet). Nabízíme switche, routery, firewally, aj. Síťová infrastruktura potřebuje také kvalitní SW řešení, zabezpečující dohled a monitorování jejího stavu. V této oblasti používáme monitorovacího systému ZABBIX, SW pro správu HW a SW prostředků OCS inventory a doplňkové nadstavbové balíčky pro tato řešení.

Software

K dodávaným zařízením rovněž nabízíme možnosti zakoupení software k jejich fungování skrze naši společnost. Nabízíme operační systémy Windows a Linux (vždy nejnovější verze). Pro operační systémy Windows také doporučujeme zvolit MICROSOFT 365 včetně kompletního nastavení a zaškolení našim personálem.