S námi budete klidnější

Přehled hlavních výhod správy IT služeb od společnosti ComArr, spol. s r.o.

Naše společnost převezme starosti s fungováním IT služeb za Vás. Díky našim zkušenostem obsloužíme téměř všechny zákaznické požadavky na opravu HW, nebo poradenství se SW.

Výkon a materiál je standardně fakturován po skončení servisního zásahu. Technici maximálně využívají zázemí firmy a jejich prostředků pro servisní činnost, případně mají pro výjezd k dispozici mobilní vybavení pokrývající maximum možných problémů, se kterými se mohou u zákazníka setkat. Technici sledují poslední trendy a jsou pravidelně proškolováni. Firma je Vám připravena nabídnout prověřené a odzkoušené řešení vašich problémů.

SPRÁVA IT

Díky naší správě můžete vypustit starosti, které se s IT službami pojí a soustředit se tak na Vaši práci.

MONITORING SÍTĚ

V zájmu každého správce sítě je mít přehled o prostředcích a programech, které jsou používané ve vnitrofiremní síti.

BEZPEČNOST DAT

Vaše data by měly zůstat Vaše. Tím se řídíme a pomáháme klientům se zabezpečením sítě a datových úložišt.


VYUŽITÍ VŠECH VÝHOD SLUŽEB MICROSOFT 365

Služba Microsoft 365

Díky cloudovému řešení předplacených služeb Microsoft 365 se z programových modulů Office stává více, než pouhý Word a Excel. Díky novým funkcím se ze služeb Microsoft 365 stává jedno integrované řešení, které propojí celou Vaši společnost.

V rámci služeb Microsoft 365 budete mít k dispozici robustní poštovní server Microsoft Exchange a 50 GB schránku na uživatele, chráněnou antivirovou a antispamovou ochranou. Máte možnost využití sdílené komunikace – sdílených adresářů, kontaktů i kalendáře. Každý uživatel má k dispozici 1TB osobní úložiště. Pro firmu, nebo organizaci je k dispozici ukládací prostor o velikosti také 1TB s pokročilou možností nastavení (sdílení, přístupy, weby).

TEAMS

V rámci předplatného si kromě modulů, jako je Word, Excel, aj. kupujete také vysoce užitečný program Microsoft Teams. Tento modul přináší mnohá usnadnění procesů, online meetingů a porad, ale také přehledné rozřazování do zaměstnaneckých týmů a mnoho dalších výhod. Když se naučíte správně využívat dostupné nástroje programu Microsoft Teams, tak se Vaše práce zefektivní.

POMOC PŘI NASTAVENÍ

Zaměřujeme se na kompletní provedení procesem nastavení všech potřebných služeb pro Vaši společnost. Nakonfigurujeme Vám programové moduly, které budete potřebovat a zároveň pomůžeme s jednotlivým nastavením speciálních doplňků, které mohou být pro Vaše podnikání klíčové.

ŠKOLENÍ ZAMĚSTNANCŮ A VEDENÍ

Vzhledem k rozsáhlosti celého řešení Office 365 poskytujeme pro každého individuální školící programy, které Vás naučí využívat celé řešení, nebo jen některé sekce dle Vašich potřeb naplno. Díky tomu se z Office 365 stane všestranný pomocník ve Vaší společnosti.

Přehledná kontrola

Monitoring vnitrofiremní sítě

V zájmu každého správce sítě je mít nepřetržitý přehled nad síťovými zařízeními, servery, běžícími aplikacemi a další infrastrukturními prvky. Výhodou monitorování služeb v reálném čase je možnost okamžitého zásahu, zjištění příčiny incidentu a schopnosti předejít dalším komplikacím. Díky ukládané historii lze zpětně zjistit stav událostí a také lze vytvářet přehledném grafy s velkým časovým rozpětím.

Poskytujeme řešení monitoringu s využitím programu Zabbix - software pro sledování parametrů a zdraví a integritu sítě. Jedná se o produkt, který spadá pod GNU licenci, a tudíž jsou šířeny bezplatně a náklady jsou spojené pouze s jeho nasazením.

HLAVNÍ FUNKCE

Mezi hlavní funkce programu se řadí možnost sběru dat (dostupnost, výkonost, podpora SNMP, zajišťováno serverem/proxy/agentem), flexibilní definice událostí, různě nastavitelné možnosti upozornění, grafický přehled v reálném čase a v neposlední řadě také rozsáhlé možnosti monitorování webů.

MONITORING VAŠEHO SERVERU

Zabbix může na Vašem serveru monitorovat několik událostí v reálném čase. Mezi hlavní se řadí využití procesoru a paměti, sledování platností SSL certifikátů, využití síťového provozu, monitoring diskového zatížení a stavu RAID, stav replikace serverů a mnoho dalšího.